به طور کلی جراحی زیبایی بینی ، طرفداران بیشماری دارد ، از این رو شاهد آن هستیم تعدد پزشکانی در این زمینه کار می کنند رو به افزایش است. طبعا در صورت بالا بودن شمار جراحان پلاستیک بینی ، انتخاب جراح بینی به امری دشوار بدل می شود.

اگر تصمیم به انجام جراحی بینی دارید و قصد دارید این جراحی را به بهترین وجه ممکن انجام دهید ، حتما این مقاله را بخوانید.

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم ؟

بدین منظور ، پیش از هر چیز باید بررسی نمایید که جراح بینی مورد نظر شما چه سطحی از تخصص را دارد و آیا به اندازه کافی برای انجام عمل بینی تجربه کسب کرده است ؟

همچنین باید توجه داشته باشید که آیا در صورت محول نمودن جراحی بینی به جراح مورد نظر ، این اطمینان وجود خواهد داشت که پس از عمل مشکل جدی نداشته باشید و از انجام این کار پشیمان نشوید.

جراح بینی اهواز

کاهش عوارض جراحی بینی با انتخاب بهترین جراح بینی

به طور کلی جراحی بینی ممکن است عوارضی ؛ مانند خونریزی ، عفونت یا عوارض ناشی از بیهوشی در پی داشته باشد.

برخی از عوارض جانبی خطرناک جراحی بینی که در صورت عدم انتخاب جراح بینی متبحر و مجرب ، احتما وقوع آن ها افزایش خواهد یافت ؛ عبارتند از :

 • بی حسی در نوک بینی
 • خونریزی بینی
 • زخم بینی
 • تورم شدید صورت
 • آسیب عصبی دائمی
 • و بسیاری از پیامدهای خطرناک دیگر.

اگر عوارض احتمالی جراحی بینی ، شما را در انجام این جراحی دچار دودلی و تشویش می کند ؛ نگران نباشید ، زیرا انتخاب بهترین جراح بینی به طور قابل توجهی از عوارض جراحی بینی کاسته و دوره بهبودی ناشی از جراحی بینی را نیز کاهش خواهد داد. بنابراین اگر انتخاب درستی انجام می دهند، نیازی به نگرانی نیست.

راه های انتخاب بهترین جراح بینی

 • با جستجو در گوگل ، صفحات مجازی مانند اینستاگرام و تحقیق از دوستان و آشنایان ، فهرستی از بهترین جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید.

لازم به ذکر است که اغلب جراحان حرفه ای و جراحانی که در انجام عمل بینی ، بسیار فعال بوده و جزو پیشتازان هستند ؛ دارای وبسایت رسمی و صفحات مجازی می باشند تا از این سکو به معرفی و نمایش نمونه کارهای خود بپردازند.

 • در مرحله بعد ، باید بهترین جراح را از لیست تهیه شده انتخاب کنید.

برای انتخاب مناسب ترین گزینه از لیست آماده شده ؛ باید سابقه کار پزشکان و نیز مدارک تحصیلی آن ها در زمینه فعالیتی که دارند را بررسی نمایید.

جراحی زیبایی بینی در اهواز توسط دکتر خورشیدی فر فوق تخصص پلاستیک اهواز

 • در این مرحله ، به صفحات مجازی و وبسایت رسمی پزشک مراجعه نمایید و نمونه کارهای ایشان و نیز روزومه کاری شان را بررسی کنید. ( دیدن نمونه کارهای جراحی بینی ، به شما در ارزیابی کار پزشک مورد نظر کمک خواهد کرد. )
 • پس از مشاهده صفحات رسمی پزشک مورد نظر ، می توانید حضورا به مطب ایشان مراجعه کنید و با افرادی که توسط ایشان جراحی شده اند ؛ گفتگو نمایید و از میزان رضایت آن ها از نتیجه عمل بپرسید.

طبیعتا چنانچه بیماران جراح منتخب تان ، به طور کامل از ماحصل جراحی بینی خود راضی باشند ؛ اطمینان خواهید یافت که در صورت محول نمودن جراحی بینی به ایشان ، کمترین مشکل را بعد از جراحی بینی خواهید داشت و همچنین می تواند انتظار یک دوره بهبودی کوتاه و آسان را نیز داشته باشید.

 • گام مهم بعدی ، در راستای انتخاب بهترین جراح بینی ؛ مشاوره حضوری می باشد.

در جلسه مشاوره ، جراح بینی باید با صبر و حوصله به نظرات و خواسته های شما گوش دهد و اگر خواسته های نامعقول از این جراحی داشتید باید با دلایل علمی و منطقی شما را مجاب کند.

سخن پایانی

در آخر باید اشاره نماییم که دکتر عبدالرضا خورشیدی فر فوق تخصص پلاستیک اهواز و از برجسته ترین پزشکان جراح بینی اهواز می باشند ؛ ایشان با تجربیات فراوانی که طی سالیان طبابت شان کسب نموده اند ، انجام موفقیت آمیز عمل بینی و ایجاد نتایج مطلوب از این جراحی را به بهترین نحو ممکن برای مراجعین خود به ارمغان می آورند.