جراحی لیفت سینه در اهواز

افتادگی پستان یکی از پیامدهای رایج بارداری ، شیردهی و نیروی جاذبه است که باعث کشیدگی پستان می شود. جراحی ماستوپکسی ( بالابردن سینه های افتاده ) که معمولا به عنوان لیفت سینه شناخته می شود ؛ عملی برای از بین بردن پوست شل و اضافی از پستان ها ، بالا بردن کردن و تغییر شکل آن ها می باشد.

البته شایان ذکر است علاوه بر بارداری و شیردهی ، افزایش سن و کاهش وزن نیز می توانند سبب افتادگی و شلی پستان ها شده و نمایی بدفرم ایجاد کنند.

توجه داشته باشید که بازسازی تکیه گاه فیبری سینه ها امکان پذیر نیست ؛ اما می توان با برداشتن پوست اضافی ، بازسازی بافت پستان و حرکت دادن نوک سینه ها در موقعیت مناسب با پستان های جدید ،به تغییر شکل بهینه سینه ها کمک شایانی نمود.

در حین جراحی لیفت سینه چه اتفاقی می افتد ؟

تکنیک های جراحی لیفت سینه ، متفاوت است. محل برش های این عمل جراحی ، بر اساس انتخاب تکنیک جراحی تعیین می شود.

به عنوان مثال می توان یک برش افقی در آرئولا ( هاله اطراف نوک سینه ) ، ایجاد کرده و سپس آن را به صورت عمودی به سمت پایین ( از نوک پستان تا چین های طبیعی پستان ) ادامه داد.

پزشک پس از ایجاد برش مناسب ، پوست اضافی پستان را بر می دارد و نوک سینه را به موقعیت بالاتر منتقل می کند.

سپس پوست را جمع کرده و برش ها را با بخیه ، نوار جراحی یا چسب های پوستی می بندد.

جراحی لیفت سینه ، معمولا دو تا سه ساعت طول می کشد و شما در همان روز جراحی ترخیص شده و می توانید به منزل بازگردید.

انتخاب جراح پلاستیک

اولین و مهم ترین گام در جراحی های پلاستیک زیبایی و ترمیمی ، انتخاب یک جراح فوق تخصص پلاستیک ماهر و مجرب دارای برد تخصصی و عضو انجمن جراحان پلاستیک می باشد.

لازم به ذکر است که جراحان عضو انجمن جراحان پلاستیک ، دارای استانداردهای دقیق هستند از جمله :

  • اخذ گواهینامه یا برد تخصصی توسط هیئت مدیره جراحی پلاستیک
  • گذراندن حداقل شش سال آموزش جراحی عمومی پس از اتمام دانشکده پزشکی و حداقل سه سال آموزش دستیاری جراحی پلاستیک
  • گذراندن آزمون های جامع شفاهی و کتبی
  • فارغ التحصیل از یک دانشکده پزشکی معتبر
  • آموزش پزشکی مداوم و کامل سالانه از جمله ایمنی بیمار

با انتخاب جراح عضو انجمن جراحان پلاستیک می توانید اطمینان حاصل کنید که یک جراح پلاستیک واجد شرایط و بسیار آموزش دیده را انتخاب کرده اید.

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر بهترین جراح پلاستیک اهواز و فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا می باشند. ایشان تاکنون توانسته اند با تکیه بر دانش ، مهارت و تجربیات بالای خود بهینه ترین نتایج را از انجام اعمال جراحی زیبایی صورت و بدن برای بیماران خود به ارمغان آورند.

ساکنین شهر اهواز ، می توانند به منظور انجام کلیه جراحی های پلاستیک از جمله جراحی لیفت سینه در اهواز ؛ با اطمینان خاطر به مطب دکتر خورشیدی فر مراجعه فرمایند.

چه کسانی کاندید خوبی برای لیفت سینه هستند ؟

اگر سینه های تان فرم خود را از دست داده ، ناهموار یا صاف شده یا این که پوست سینه تان کشیده شده است ؛ در صورتی که از سلامت خوبی برخوردار باشید ، کاندید خوبی برای لیفت سینه خواهید بود.

لیفت سینه در اهواز

آیا لیفت پستان به پروتز نیاز دارد ؟

بسیاری از بیماران لیفت پستان به پروتز نیازی ندارند و می توان این عمل جراحی را در آن ها بدون جایگذاری پروتز انجام داد.

لازم به ذکر است که لیفت سینه ، افزایش اندازه پستان و تغییر شکل قسمت بالای سینه را نخواهد داشت.

لذا چنانچه بیمار بخواهد علاوه بر لیفت پستان ، اندازه سینه خود را بزرگتر کند ؛ در چنین مواردی همراه با جراحی لیفت سینه ، افزودن ایمپلنت ( پروتز سینه ) معمولا بهترین گزینه خواهد بود.

آیا پس از لیفت سینه می توان شیر دهی داشت ؟

بیشتر بیماران بعد از عمل لیفت پستان ، قادر به شیر دادن هستند ؛ زیرا در این جراحی ، نوک پستان و مجاری پستان ساختار عملکردی خود را حفظ می کنند.

بهبودی پس از لیفت سینه چه مدت طول می کشد ؟

بیماران معمولا چند روز پس از لیفت پستان ، می توانند به محل کار خود بازگردند. برش ها پس از یک ماه بهبود می یابند و بیماران می توانند ورزش را از سر بگیرند.

هزینه لیفت سینه در اهواز

جراحی لیفت سینه ، از اعمال جراحی زیبایی پستان به شمار می رود و هزینه آن تحت پوشش خدمات بیمه های درمانی قرار ندارد ؛ از این رو افرادی که تمایل به انجام این عمل جراحی دارند باید آگاه باشند که پرداخت کلیه هزینه های آن به عهده خود ایشان می باشد و بیمه هزینه ای در قبال این جراحی پرداخت نمی نماید.

برای محاسبه هزینه دقیق جراحی لیفت پستان ، فرد زیباجو باید تحت معاینه و ارزیابی های دقیق قرار گیرد.