لاغری با دستگاه پال

Rate this post

یکی از شناخته شده ترین پروسه های پیکرتراشی ، لاغری با دستگاه پال می باشد. این تکنولوژی نوین ، محدودیت های تکنیک لاغری لیپوساکشن سنتی را برطرف کرده و نتیجه بهتری را برای فرد به ارمغان می آورد. دکتر خورشیدی فر فوق تخصص پلاستیک ، با بهره گیری از این تکنولوژی ، اندامی زیبا را برایتان خلق می سازد.
لاغری با دستگاه پال یکی از پرکاربردترین تکنیک های پیکرتراشی نزد جراحان پلاستیک محسوب شده و در برداشتن چربی ها ، بسیار مؤثر ظاهر می شود.

 

لاغری با دستگاه پال

لاغری با دستگاه پال

در روش لیپوساکشن سنتی ، به سبب دشواری در حرکت دادن کانولا به سمت جلو و عقب در میان بافت های چربی ، ممکن است همیشه در برداشتن چربی های اضافی مؤثر واقع نشود. اما دستگاه پال این مشکل را برطرف ساخته است.

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که جراح می تواند به راحتی آن را کنترل کند و از طریق آن میزان بیشتری از چربی های زائد را خارج سازد. دستگاه پال ، با ایجاد لرزش های کوچک و پرسرعت ، ابتدا سلول های چربی را می شکند و سپس با سهولت بیشتر آن ها را ساکشن می کند.

مزایای دستگاه پال

با بکارگیری دستگاه لاغری پال ، در قیاس با روش سنتی لیپوساکشن ، جراح پلاستیک می تواند حدوداً 30 درصد چربی بیشتری از بدن خارج سازد ؛ در عین حال این روش در محل جراحی کبودی کمتری ایجاد کرده و مدت زمان ریکاوری به طور چشمگیری کاهش می یابد.

همچنین دستگاه پال برای ساکشن چربی های اضافی در بخش هایی مانند قسمت داخلی ران ، نواحی شکمی اطراف ناف و سینه آقایان بسیار کاربردپذیر می باشد.

با توجه به اینکه ساکشن چربی با دستگاه لیپوساکشن پال ، در مدت زمان کمتری انجام می شود ، بنابراین فرد به مدت کمتری تحت بیهوشی قرار می گیرد. بدنی نحو احتمال واکنش بدن فرد به داروی بیهوشی و بروز عوارض پس از جراحی به میزان زیادی کاهش می یابد.

دستگاه پال ، دارای چندین کانولا مختلف می باشد. استفاده از کانولاهای مختلف با توجه به مکان و میزان ساکشن چربی ، یکی دیگر از مزیت های این روش است. قابلیت گفته شده در نحوه انجام پروسه و نتیجه ای که از آن بدست می آید بسیار تأثیر گذار است.

نتیجه ساکشن چربی های اضافی بوسیله دستگاه پال دائمی می باشد. بدین معنا که سلول های چربی برای همیشه از قسمت مورد نظر خارج می شوند.

طی پروسه لاغری با دستگاه پال ، به دلیل حرکات کوچک و لرزشی کانولا ، احتمال آسیب دیدن بافت های مجاور به صفر می رسد. همچنین برخلاف روندهای لیپوساکشن لیزری همچون لیپولیز ، در این فرایند هیچگونه سوختگی وقوع نمی یابد. به همین جهت ایمنی دستگاه پال بسیار بالا می باشد.

در پیکرتراشی به کمک دستگاه پال ، در قیاس با روندهای دیگر ، برش های کوچک تری ایجاد می شود. به همین سبب جراحت ها در زمان کوتاه تری بهبود می یابند و در آن محل عفونت نمود پیدا نمی کند.

نحوه انجام پروسه

مانند هر پروسه دیگر ، در وهله اول فرد تحت بیهوشی قرار می گیرد. با توجه به وسعت مورد نظر برای ساکشن چربی با دستگاه پال و نیز صلاحدید پزشک ، نوع بیهوشی انتخاب می گردد. همچنین محلول تامیسنت به محل تحت جراحی تزریق می شود تا به بی حس شدن آن ناحیه و کاهش کبودی ، خونریزی و درد پس از عمل ، کمک کند.

به محض اثرگذاری محلول تامیسنت و متورم شدن محل مورد نظر ، جراح چندین برش کوچک 2 یا 3 میلی متری بر روی پوست ایجاد کرده و کانولا را از همان طریق وارد بدن می کند.

کانولا دستگاه ساکشن پال ، با ایجاد لرزش ، سلول های چربی را به ذرات کوچکتر مبدل می سازد ؛ از این رو چربی ها راحت تر از بدن خارج می شوند.

طی این روش ، جراح در مدت زمان کوتاه تری ، چربی بیشتری را از بدن بر می دارد. همین امر سبب ایمنی بالای پروسه و دوره ریکاوری کوتاه مدت آن شده و نتیجه ای بسیار رضایت بخش برای فرد رقم می زند.

در خصوص دوره نقاهت باید گفت که مدت زمان مورد نیاز برای کسب بهبودی کامل برای هر فرد متفاوت بوده و عموماً به میزان گستردگی پروسه و چربی ساکشن شده بستگی دارد. اما در کل روند ریکاوری پس از لاغری با دستگاه پال در مقایسه با لیپوساکشن سنتی ، سریع تر و کوتاه تر می باشد.

نتیجه

بلافاصله پس از اتمام پروسه ، لاغری و تغییرات قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد. اما نتیجه نهایی بعد از چند هفته و برطرف شدن ورم های موجود ، نمایان می گردد. بنابراین لازم است کمی صبور باشید. در روش لاغری با دستگاه پال ، سلول های چربی برای همیشه از ناحیه مورد نظر خارج شده و برگشت پذیر نخواهند بود.

افزایش وزن احتمالی بعد از پروسه ، به دلیل گسترش یافتن سلول های چربی باقی مانده در بدن می باشد. با داشتن یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی منظم میتوانید از اضافه وزن جلوگیری کنید.

هزینه لاغری با دستگاه پال

میزان مبلغ پرداختی برای تمامی افراد یکسان نیست و با توجه به نواحی مورد نظر برای ساکشن سلول های چربی ، تعیین می گردد. از این رو لازم است جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه پروسه ، به فوق تخصص پلاستیک مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری مقاله
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook

عضویت در خبرنامه مقالات پزشک

برای دریافت آخرین مقالات پزشکی ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید .

مقالات مرتبط
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لاغری با دستگاه پال
دکتر عبدالرضا خورشیدی فر
دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

::‌ فوق تخصص جراحی پلاستیک
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا ::

فهرست

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

::‌ فوق تخصص جراحی پلاستیک ::

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا