هزینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، با توجه به فاکتورهای بسیار متعدد در هر زیباجو متغیر می باشد ؛ به همین علت ، به شما عزیزانی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه را دارند ، توصیه می شود ؛ جهت اطلاع از هزینه نهایی این جراحی زیبایی ، به جراح بینی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار بگیرید.

زمانی که افراد زیباجو متوجه می شوند ؛ بوتاکس ، از سمی به نام بوتولینوم تهیه شده است ، از تزریق و عوارض ناشی از آن واهمه خواهند داشت ؛ در این باره لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس از ایمن ترین روش های جوانسازی پوست بوده که انجام آن توسط پزشک ماهر و با تجربه ، هیچ گونه خطری به همراه نخواهد داشت.

پزشک با توجه به پارامترهای متعددی از جمله خواست بیمار ، موازین علمی و از این قبیل موارد اقدام به کوچک کردن سینه ها می کند ؛ لازم به ذکر است که برخی از بانوان خواستار کوچک شدن بیش از حد سینه ها می باشند که این امر غیرممکن است زیرا با عوارض و خطرات بسیاری ؛ از قبیل باز شدن زخم و غیره همراه خواهد بود.

ابدومینوپلاستی بهتر است پس از بارداری و زایمان انجام گیرد زیرا نتایج به دست آمده از انجام این جراحی زیبایی بدن ، با بارداری و زایمان از بین رفته و شکم به حالت اولیه باز خواهد گشت ؛ بنابراین در صورتی که تمایل به انجام ابدومینوپلاستی داشته و در عین حال قصد بارداری دارید این جراحی را به بعدا موکول کنید.

نتایج جراحی زیبایی چانه دائمی می باشد البته لازم به یادآوری است همراه با افزایش سن امکان تغییر شکل چانه نیز وجود خواهد داشت اما این تغییرات بسیار جزئی بوده و فرم ظاهری چانه را دستخوش تغییرات بسیار نمی کند ؛ بنابراین در این باره نگران نبوده و با خیال آسوده اقدام به انجام این جراحی زیبایی صورت نمایید.